SFO-S-D-SCA-CE

SFO-S-D-SCA-CE
SFO-S-D-SCA-CE
SFO-S-D-SCA-CE
Kodas 503015
Adapteris. Optinis. SC/APC - SC/APC, duplex. Single Mode. Nuostoliai ne daugiau 0,15dB. Plastikinis korpusas, žalias.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos