SFO-S-D-SC-LC-CE

SFO-S-D-SC-LC-CE
SFO-S-D-SC-LC-CE
SFO-S-D-SC-LC-CE
Kodas 503081
Adapteris. Optinis. SC/UPC - LC/UPC, duplex. Single Mode. Nuostoliai ne daugiau 0,1dB. Metalinis kopusas.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos