SFO-S-D-LC/SC-3 (3mm)

SFO-S-D-LC/SC-3 (3mm)
Kodas 502248
Jungiamasis laidas. Optinis. LC/UPC - SC/UPC. Duplex, Single Mode. Kabelio diametras: 3mm. Ilgis: 5m. Geltona PVC.
Kaina su PVM

4.84 €

Kaina be PVM

4.00 €

  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Duplex (dvigubas) 3x6mm kabelis;
  • Galas A: LC/UPC jungtys;   
  • Galas B: SC/UPC jungtys;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB;
  • Ilgis 3m.

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos