SFO-S-D-LC/LC-1

SFO-S-D-LC/LC-1
Kodas 502231
Jungiamasis laidas. Optinis. LC/UPC - LC/UPC. Duplex, Single Mode. Kabelio diametras: 2mm. Ilgis: 1m. Geltona PVC.
Kaina su PVM

6.17 €

Kaina be PVM

5.10 €

Kiekis sandėlyje: Yra
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Duplex (dvigubas) 2x4mm kabelis;
  • LC/UPC jungtys abejuose galuose;   
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB;
  • Ilgis 1m.

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

19T2M1

19" 12V / 240V HD+ 900p LED Digital DVB-T/T2 (Free to air) TV USB PVR & Media Player Ideal for Home, MotorHome, Boat Caravan, Camping, Truck

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos