SFO-MC100-WDM-SC

Kodas 510103
Media konverterių komplektas.
100Mbit, 1310/1550nm WDM, 20km.
Simplex SC.
A galas -1310nm lazeris
B galas - 1550nm lazeris
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Media konverteris su su viengubu SC optiniu interfeisu;
  • WDM optinis multipleksavimas 1310nm ir 1550nm bangos;
  • A galas: 1310nm lazeris;
  • B galas: 1550nm lazeris;
  • Optiniai Single Mode linijai iki 20km;
  • +5V matinimas;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Atitikimas RoHS.

 

Modelis SFO-MC100-WDM-SC-A SFO-MC100-WDM-SC-B
Kodas 510103
Duomenų perd. greitis 100Mbit/s
Optinės linijos ilgis 20km
Varinis interfeisas RJ45 10/100Base-Tx
Optinis siųstuvas
Lazerio tipas FP FP
Banga 1310nm 1550nm
Galingumas: min .. maks. -15dBm ... -3dBm -15dBm ... -3dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1480 ... 1580nm 1270 ... 1350nm
Jautrumas -34 dBm -34 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +5 V/1A
Šviesos indikatoriai POWER, FDX/COL, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, 100,FULL
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%
Matmenys 94mm x 71mm x 27mm
Masė

0,28kg

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

FRP Duct rodder -8/100

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø8mm, 100m

Visos naujienos