SFO-MC100-SFP

SFO-MC100-SFP
Kodas 510105
Konverteris. 10/100Mbps. Su SFP moduliniu lizdu.
  • Media konverteris su universaliu SFP interfeisu;
  • Palaikomi bet kurie 100Mbit SFP transiveiriai (MM/SM, Duplex/Bidi ...)
  • Ethernet 10/100Mbit autonegotiation varinis interfeisas;
  • +5V matinimas;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFO-MC100-SFP
Kodas 510105
Greitis ir protokolai IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3ah;
10/100 Base-TX
Interfeisai RJ45 ir SFP
Bangos ilgis Priklauso nuo pasirinkto SFP modulio
Optinis kabelis Priklauso nuo pasirinkto SFP modulio
Maksimalus atstumas Priklauso nuo pasirinkto SFP modulio
Šviesos indikatoriai POWER, FX , FX LINK/ACT, TX LINK/ACT, 1000M, FULL, FDX/COL
Veikimo temperatūra 0 - 60oC
Aplinkos drėgnumas 5%-90%
Maitinimas  5VDC, 1A
Matmenys  26mm x 71mm x 94mm

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos