" />

SFO-M-D-LC/LC-2 OM4

SFO-M-D-LC/LC-2 OM4
Kodas 502091
Optinis jungiamasis laidas. Multi Mode OM4. LC duplex - LC duplex. Ilgis: 2m. Aqua PVC.

  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • Multi Mode OM4 skaidula;
  • Duplex (dvigubas) apvalus 2mm kabelis;
  • LC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, plačiajuostiškumas: 4700MHz x km;
  • Ilgis 2 m.

 

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

T308X SKYCOM

Kompaktiškas optinių skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos