" />

SFO-M-D-LC/LC-10 OM4

SFO-M-D-LC/LC-10 OM4
Kodas 502093
Optinis jungiamasis laidas. Multi Mode OM4. LC duplex - LC duplex. Ilgis: 10m. Aqua PVC.

  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • Multi Mode OM4 skaidula;
  • Duplex (dvigubas) apvalus 2mm kabelis;
  • LC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, plačiajuostiškumas: 4700MHz x km;
  • Ilgis 10 m.

 

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos