SFO-FOC-SC3020

SFO-FOC-SC3020
Kodas 503206
Kištukas. Optinis. SC/UPC. Single, Multi Mode. Plokštiems FTTH optiniams kabeliams. Greito montavimo.
  • Tinka plokštiems FTTH serijos kabeliams;
  • Preinstaliuota gamykloje skaidula;
  • UPC poliruotė;
  • Nuostoliai: < 0.3dB. Atspindžių nuostoliai: >50dB;
  • Pilnas instaliuotos jungties ilgis (su gaubteliu) - 6,7cm;
  • Instaliacijos procese nėra virinimo, šlifavimo, klijavimo procedūrų;
  • Instaliacijos trukmė - kelios minutės;
  • Nesėkmingos instaliacijos atveju - galimybė greitai perinstaliuoti. Jokių papildomų įrankių tam nereikia;
  • Būtini įrankiai instaliacijai: skaidulų nuskėlėjas FC-6S (arba analogiškas).
  • Rekomenduojami įrankiai instaliacijai: SNT-FTTH-DS - nuimti išorinį apvalkalą, SNT-702 (arba analogiškas) - valyti skaidulą nuo apsauginio lako sluoksnio, servetelės, izopropilo spiritas.


 

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos