SFO-AT-SC-5

No image
Kodas 501685
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Optiniai SC/APC ateniuatoriai, veikiantys 1310nm ir 1550nm plačiame diapazone, single mode kabelių linijoms. Naudojami sumažinti per didelį optinio signalo lygi linijoje. Maži pajungimo nuostoliai, aukštas parametrų stabilumas. Tinka kabelines TV, LAN, WAN, telekomunikacinėms ir kitiems tinklams
Kaina su PVM

9.80 €

Kaina be PVM

8.10 €

Kiekis sandėlyje: Yra
Parametrai
Darbo bangos ilgis 1310nm/1550nm
Jungties tipas SC/APC
Slopinimas 1, 2, 3, 5, 10 dB
Atspinsdžių nuostoliai > 65 dB
Veikymo temperatūra -40°C ~ +75°C
Laikymo temperatūra -40°C ~ +75°C
 
Modelis Kodas Slopinimas Netolygumas
SFO-AT-SCA-1 501680 1 dB ±0,5dB
SFO-AT-SCA-3 501681 3 dB ±0,5dB
SFO-AT-SCA-5 201682 5 dB ±0,5dB
SFO-AT-SCA-10 501683 10 dB ±1,0dB

Naujienos

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos