SCART - SCART, 1,5m / standard

SCART - SCART, 1,5m / standard
Kodas 540150
Jungiamasis laidas. Audio-Video. SCART - SCART, 8.5mm. Ilgis: 1,5m. Juodas PVC.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos