SCART-3xRCA IN/OUT

SCART-3xRCA IN/OUT
Kodas 540112
Jungiamasis laidas. Audio-Video. SCART - 3xRCA kištukai. Su IN/OUT perjungėju. Ilgis: 1,5m. Juodas PVC.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos