SC-Fm-T75

SC-Fm-T75
Kodas 480950
Minimalus kiekis pakuotėje 100
Apkrova. 75Ω. F kištukas. Žalvario korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis SC-Fm-T75
Užsakymo kodas 480950
Jungties tipas  F kištukas
Pakuotė 100 vnt
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

≥ 25

40-470 MHz

≥ 15

470-1000 MHz

≥ 13

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos