SC-5/8M-T75 ALU

SC-5/8M-T75 ALU
Kodas 480920
Minimalus kiekis pakuotėje 10
Apkrova. 75Ω. 5/8' kištukas. Aliuminio korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis SC-5/8M-T75-Alu
Užsakymo kodas 480920
Jungties tipas  5/8'  kištukas
Pakuotė 100 vnt
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

≥ 25

40-470 MHz

≥ 15

470-1000 MHz

≥ 13

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos