SBOK-2OM3-90

SBOK-2OM3-90
SBOK-2OM3-90
SBOK-2OM3-90
Kodas 502359
Optinis kabelis 3G/4G mob. ryšio stotims (FTTA cable).
2 x OM3 Multi Mode. 90m. Šarvuoti galai.

 Konstrukcija

  1. Stiprumo elementas (aramido pluoštas) - 2vnt;
  2. 2mm optinis kabelis - 2vnt;
  3. LSZH apvalkalas.

Savybės

  • Išorinis optinis kabelis su jungtimis;
  • 2 x OM3 Multi Mode skaidulos;
  • LC jungtys;
  • Ilgis = 90m;
  • Šarvuoti galai;
  • Apvalkalas atsparus itravioletui;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;

Panaudojimas

  • 2G/3G/4G mob. ryšio stotims (FTTA cable);
  • Wireless LAN/WAN įrangos pajungimas;
  • Kita.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

NETIS 360R

Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. MU-MIMO. USB

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos