S918FF

S918FF
Kodas 520014
Stiprintuvas. DVB-T. 18dB. 40-862MHz. Maitinimas: 5-12VDC. Hermetiškas, metalinis korpusas. Matmenys: 81х21х17mm.
Kiekis sandėlyje: Yra
ModelisS918FF
Kodas 520014
Diapazonas 40-862MHz
Maitinimas +5 ~ +12 VDC
Stiprinimo koeficientas prie +5VDC 12-17 dB
Stiprinimo koeficientas prie +12VDC 13-18 dB
Išėjimo lygis 90 dBμV
Triukšmų lygis 3 dB
Matmenys 81 х 21 х 17mm
Jungties tipas 75Ω F lizdai

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos