S774AP

S774AP
Kodas 470043
Daliklis. Koaksialinis. 1x4 išėjimai. Praleidžiantis nuolatinę srovę (OUT - IN). Hermetiškas nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Standartinis gaminys S774AP
Užsakymo kodas 470043
Konfigūracija 1x4
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Maitinimo praleidimas, max. 1A, 30V
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

≥100
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

 6,8

40-470 MHz

 7,0

470-1000 MHz

 8,0
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

 30

40-470 MHz

 30

470-1000 MHz

 30
Atspindžio koeficientas,  dB

5-40 MHz

 22

40-470 MHz

 22

470-1000 MHz

 18

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos