S774

S774
Kodas 470040
Daliklis. Koaksialinis. 1x4 išėjimai. Hermetiškas nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Standartinis gaminys S774
Užsakymo kodas 470040
Konfigūracija 1x4
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

≥100
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

 6,8

40-470 MHz

 7,0

470-1000 MHz

 8,0
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

 30

40-470 MHz

 30

470-1000 MHz

 30
Atspindžio koeficientas,  dB

5-40 MHz

 22

40-470 MHz

 22

470-1000 MHz

 18

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos