S772

No image
Kodas 470020
Daliklis. Koaksialinis. 1x2, 1x3, 1x4, 1x6, 1x8 išėjimai. Hermetiškas nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Standartinis gaminys S772
Užsakymo kodas 470020
Konfigūracija 1x2
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

≥100
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

3,5

40-470 MHz

3,7

470-1000 MHz

3,9
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

30

40-470 MHz

30

470-1000 MHz

29
Atspindžio koeficientas,  dB

5-40 MHz

22

40-470 MHz

22

470-1000 MHz

20

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos