S718S

S718S
Kodas 470063
Daliklis. Koaksialinis. 1x8 išėjimai. Hermetiškas cinko korpusas.
Standartinis gaminys S718S
Užsakymo kodas 470063
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

≥110
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

11,2

40-470 MHz

11,5

470-1000 MHz

12,5
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

25

40-470 MHz

28

470 -1000 MHz

27
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

18

40-470 MHz

20

470 -1000 MHz

20

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos