S718S

S718S
Kodas 470063
Daliklis. Koaksialinis. 1x8 išėjimai. Hermetiškas cinko korpusas.
Standartinis gaminys S718S
Užsakymo kodas 470063
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

≥110
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

11,2

40-470 MHz

11,5

470-1000 MHz

12,5
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

25

40-470 MHz

28

470 -1000 MHz

27
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

18

40-470 MHz

20

470 -1000 MHz

20

Naujienos

ST3300B

Rankinis OTDR. 1310/1550nm, 32/30dB. USB

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos