S686S-160

No image
Kodas 480962
Juostiniai TV diapazono filtrai. Nikeliuoto cinko korpusas.
Modelis S2681 S2682 S2684
Užsakymo kodas 480969 480970 480971
Jungtys F lizdas - F lizdas
Praleidžiamų dažnių juosta, MHz 5-108 5-230 470-862
Slopinimas praleidžiamoje juostoje, dB ≤1,0
Slopinamų dažnių juosta, MHz 174-300 470-862 5-230
Slopinimas slopinamoje juostoje, dB ≥50
Atspindžio koeficientas, dB 13-15

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos