S2900

S2900
S2900
S2900
Kodas 231430
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Rozetė. Galinė. Koaksialinio kabelio įėjimas. TV ir radijo išėjimai.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis S2900-I/H2
Kodas 231430
Jungties tipas TV IEC169-2 TV kištukas
FM IEC169-2 TV lizdas
Slopinimas IN-TV, dB

5-862 MHz

2.5 - 3.5
Slopinimas IN-FM, dB

5-160 MHz

6.0
Ekranavimas, dB

40-450MHz

≥ 75

470-862MHz

≥ 65

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos