S2900

S2900
S2900
S2900
Kodas 231430
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Rozetė. Galinė. Koaksialinio kabelio įėjimas. TV ir radijo išėjimai.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis S2900-I/H2
Kodas 231430
Jungties tipas TV IEC169-2 TV kištukas
FM IEC169-2 TV lizdas
Slopinimas IN-TV, dB

5-862 MHz

2.5 - 3.5
Slopinimas IN-FM, dB

5-160 MHz

6.0
Ekranavimas, dB

40-450MHz

≥ 75

470-862MHz

≥ 65

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos