S208AP

No image
Kodas 470132
Daliklis. Palydovinis. 1x8 išėjimai. Praleidžiantis nuolatinę srovę (OUT - IN). Hermetiškas nikeliuoto cinko korpusas.
Standartinis gaminys S208AP
Užsakymo kodas 470132
Konfigūracija 1x8
Dažnių diapazonas, MHz 5-2400
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Maksimali leistina srovė 1A, 30V
Ekranavimas, dB

40-470 MHz

≥75

470-1000 MHz

≥65

1000-2050 MHz

≥55
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

12,0

40-1000 MHz

12,5

1000-2400 MHz

16,0
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

25

40-1000 MHz

24

1000-2400 MHz

22
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

10

40-1000 MHz

12

1000-2400 MHz

12

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos