S206AP

No image
Kodas 470131
Daliklis. Palydovinis. 1x6 išėjimai. Praleidžiantis nuolatinę srovę (OUT - IN). Hermetiškas nikeliuoto cinko korpusas.
Standartinis gaminys S206AP
Užsakymo kodas 470131
Konfigūracija 1x6
Dažnių diapazonas, MHz 5-2400
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Maksimali leistina srovė 1A, 30V
Ekranavimas, dB

40-470 MHz

≥75

470-1000 MHz

≥65

1000-2050 MHz

≥55
Slopinimas: įėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

11,0

40-1000 MHz

11,5

1000-2400 MHz

14,0
Slopinimas: išėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

24

40-1000 MHz

22

1000-2400 MHz

22
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

10

40-1000 MHz

14

1000-2400 MHz

12

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos