QSFP+-40G-SR4

QSFP+-40G-SR4
Kodas 510130
QSFP+ modulis, 40Gbit, MM 850nm 150m max. MPO jungtis.

Savybės

  • Aukšto greičio QSFP+ modulis su MPO optiniu interfeisu;
  • Maksimalus perdavimo greitis: 41,2Gbps;
  • Palaiko grupini greitį 40Gb per 4 skaidulų poras;
  • 850nm VSCEL lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Optinis biudžetas = 2dB;
  • Veikimo atsumas 100m per OM3 arba 150m per OM4 skaidula;
  • DDM nuotolinis monitoringas;
  • 'Karštas pakeitymas' (Hot Swap);
  • Standartinė versija: 0 .. 70C darbo temperatūra;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Atitikimas SFF-8436;
  • Atitikimas RoHS.

Panaudojimas

  • 40GBASE-SR4 Ethernet;
  • 4 x 10GbE aggregation to 1 x 40GbE
  • QDR Infiniband;
  • 10GFC Fibre Channel

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos