PSU-9VDC-S

PSU-9VDC-S
Kodas 530083
Maitinimo šaltinis su maitinimo įvore. +9 VDC, 100mA. Aktyvioms antenoms ar stiprintuvams, kurie maitinami per koaksialinį kabelį.
Kiekis sandėlyje: Yra

• Stabilizuotas maitinimo šaltinis su maitinimo įvore;
• Tinka visoms antenoms su stiprintuvu, maitinamoms per koaksialinį kabelį;
• Tinka visiems stiprintuvams ir priešstiprintuviams, maitinamoms per koaksialinį kabelį;
• Raudonas maitinimo šaltinio diodas ir žalias maitinimo įvorės diodas dega darbiniame režime;
• Labai paprastas montavimas – maitinimo įterpiklio TV kištukas jungiamas tiesiai į televizorių arba skaitmeninį DVB-T imtuvą, F-tipo lizdas jungiamas prie antenos koaksialinio kabelio F-tipo kištuko;
• F-tipo jungtis garantuoja patikimą ir stabilų maitinimo bei TV signalų perdavimą

 

Modelis Spektras PSU-9VDC-S
Kodas 530083
Dažnių diapazonas 1-862MHz
Maitinimas 220-240VAC / +9 VDC 100mA
Energijos sanaudos 4W
Maitinimo šaltinio išėjimo jungtis 5.5 x 2.0mm
RF jungtis (į TV imtuvo pusę) 75Ω IEC kištukas
RF+VDC jungtis (į antenos pusę) F lizdas

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos