PSU 12V/1,5A. Plug 5,5/2,1

PSU 12V/1,5A. Plug 5,5/2,1
Kodas 450526
Impulsinis maitinimo blokas buitiniai technikai
Europlug 230VAC to 12VDC/2,0A.
DC Plug 5,5/2,1.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos