NETIS WF2780

NETIS WF2780
NETIS WF2780
NETIS WF2780
NETIS WF2780
Kodas 510509
WAN+4xLAN maršrutizatorius, WLAN: 802.11b/g/n/ac, Dual Band 300MBit+867MBit, 4x5dBi antenos
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Palaiko IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac;
  • Wireless N greitis iki 300Mbps;
  • Dual Band. Wireless AC greitis iki 300Mbps (2,4GHz), iki 867Mbps (5,0GHz);
  • Varinių RJ45 išvadų konfigūracija: 1xWAN + 4xLAN. 10/100/1000MBps Auto MDI/MDIX;
  • Multi-wireless režimai belaidžio tinklo plėtrai: AP, WDS, AP+WDS, Client, Repeater;
  • Lengvas ir saugus konfigūravimas su WPS migtuku;
  • Keturios 5dBi antenos užtikrina gerą zonos padengimą ir signalo priėmimą;
  • Detalus aprašymas ir failai gamintojo kataloge.
  • Palaiko IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac;
  • Wireless N greitis iki 300Mbps;
  • Dual Band. Wireless AC greitis iki 300Mbps (2,4GHz), iki 867Mbps (5,0GHz);
  • Varinių RJ45 išvadų konfigūracija: 1xWAN + 4xLAN. 10/100/1000MBps Auto MDI/MDIX;
  • Multi-wireless režimai belaidžio tinklo plėtrai: AP, WDS, AP+WDS, Client, Repeater;
  • Lengvas ir saugus konfigūravimas su WPS migtuku;
  • Keturios 5dBi antenos užtikrina gerą zonos padengimą ir signalo priėmimą;
  • Detalus aprašymas ir failai gamintojo kataloge.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos