NETIS ST3116P

NETIS ST3116P
Kodas 510507
Minimalus kiekis pakuotėje 1
16 x 10/100 Mbps komutatorius. Kompaktinis (stalinis/sieninis).
  • 16 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 išvadai, palaikantys auto MDI/MDIX;
  • Technologija 'Green Ethernet' sutaupo iki 70% elektros energijos;
  • IEEE 802.3x flow control užtikrina patikimą duomenu perdavimą;
  • Plastikinis korpusas - statomas ant stalo arba tvirtinamas prie sienos;
  • Plug and Play, nereikalaja konfigūracijos;
  • Detalus aprašymas ir failai gamintojo kataloge.
Hardware
Interface 16 x 10/100Mbps RJ45 port,
Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
LED PWR, 1X-16X
Power Supply DC 9V/500mA(Output)
Dimensions (L x W x H ) 230 x 230 x 70 mm
Switching Features
Standard IEEE 802.3 10Base-T,
IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3x Flow Control,
IEEE 802.3az
Access Method CSMA/CD
Transmission Method Store and Forward
Data Transmission Rate 10/100Mbps(Half-duplex)
20/200Mbps(Full-duplex)
Switching Fabric Capacity 3.2Gbps
Jumbo Frame 2KB
MAC Address Table 8K, auto-learning & auto-aging
Others
Certification FCC, CE
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃
Storage Temperature: -20℃~70℃
Operating Humidity: 5%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Package 1 * ST3116P
1 * Quick Installation Guide
1 * Power Adapter

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos