Laidas HDMI A - HDMI A, 1.5m

Laidas HDMI A - HDMI A, 1.5m
Kodas 540248
Minimalus kiekis pakuotėje 1
HDMI jungiamasis laidas. HDMI type-A kištukai - HDMI. Atitinka HDMI ver 1.4. Ilgis: 1,5m.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos