FAR 60 LTE PROTECTED DC Block

FAR 60 LTE PROTECTED DC Block
Kodas 480982
LTE filtras. Hermetiškas, nikeliuoto cinko korpusas.

FAR-60 yra filtras skirtas slopinti LTE signalą dažnių diapazone: 790-862 MHz. Filtras praleidžia DVB-T dažnius: 470-790 MHz (21-60 kanalai). Šiame filtre panaudota pažangi paviršinių bangų technologija SAW, kuri leidžia smarkiai sumažinti LTE signalus ir praleisti DVB-T signalus.

DC block versija.

Modelis FAR-60 LTE PROTECTED DC PASS FAR-60 LTE PROTECTED DC BLOCK
Kodas   480981 480982
Praleidžiamų dažnių juosta MHz 47-790
Slopinimas praleidžiamų dažnių juostoje dB 2±1,0
Slopinamų dažnių juosta MHz 791-
Slopinimas slopinamoje juostoje dB@MHz 30@900
Praleidžiama nuolatinė srovė V DC / mA max 5-24 / 100 -
Kita  
Banginė varža įėjimas/iėjimas Ohm 75 / 75
Jungtys / F lizdas„F” / F kištukas
Operating temperature range °C -20…+50

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos