ECAM-I1080-TI

ECAM-I1080-TI
Kodas 700233
1080P P2P IP Belaidė kamera
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Full HD 1920x1080
  • Kameros sukiojimas: Horizontaliai: 355° & Vertikaliai: 90°
  • P2P, PnP: Galimybė prisijungti prie kameros iš išorinio tinklo be jokių papildomų nustatymų.
  • Atminties kortelė: Palaiko microSD iki 128GB (į 64GB kortelę telpa iki 30 dienų įrašas).
  • Aliarmas: Judesio detekcija, pranešimas telefonu ir E-paštu.
  • Onvif: Palaiko Onvif protokolą, NVR (Onvif versija nuo 2.4.2).
  • Smart Link: Valdymas ir konfigūravimas telefonu.
Modelis: ECAM-I1080-TI
Sistema Procesorius Hisilicon processor, built-in ARM9 and a high-speed video co-processor
Operacinė sistema Embedded Linux OS
Vaizdo jutiklis Sensorius High Definition Color CMOS Sensor
Raiška 1920*1080 (2.0 Megapixel) 
Min. apšvietimas 0.1 Lux / F1.2 (su IR pašvietimu)
Optika Lęšio tipas Stiklinis
Lęšio parametrai Focal Length: 3.6 mm; Aperture: F 2.4
Matymo kampas 75°
Video Vaizdo suspaudimas H.264
Kadrų sparta 30fps maksimali
Raiška 1080P (1920x1080), VGA (640x360), QVGA (320x180)
Vaizdo nustatymai Automatiniai 
Infrared rėžimas Automatinis
Pasukimo/Pakėlimo kampas  Horizontaliai: 355° & Vertikaliai: 90° 
Naktinis matymas 11 IR-LED, atstumas iki 10 metrų
Audio Kodavimo standartas G.711A
Įėjimas / Išėjimas Dvikryptis garsas, įmontuotas garsiakalbis ir mikrofonas
Įrašymas Atminties kortelė Palaiko iki 128GB microSD kortelę
Įrašymo rėžimai Judesio detekcija, pagal grafiką, rankinis
Įrašo standartas VGA @ 25 fps
Atkūrimas Įrašo peržiūra telefonu
Tinklas Ethernet RJ-45 Ethernet 
Wireless Standard  IEEE 820.11 b/g/n,  Security support: WEP, WPA, WPA2 Encryption
Stebėtojų skaičius LAN iki 10 žmonių, WAN iki 5 žmonių
Onvif Palaiko Onvif protokolą, NVR (Onvif versija nuo 2.4.2)
Aliarmas Aliarmas Judesio detekcija, pranešimas telefonu ir E-paštu
Kiti parametrai Korpusas Plastikas / vidaus naudojimui
Maitinimo šaltinis DC 5V/2A
Darbo temperatūra 0~55 °C
Oro drėgnumas 10%- 90% RH
Dydis Matmenys: 103mm x 102.6 x 122mm (LxWxH)
Pakuotės matmenys:182mm x 110mm x 149mm(LxWxH)
Svoris N.W.: 300g        G.W.: 550g
Priedai Maitinimo šaltinis 5V, Instrukcija, Sieninis tvirtinimas, Varžtai.
Sistemos reikalavimai SmartPhone & Tablet Palaiko iOS ir Android, nemokama programa "APCam
PC  Stebėjimas per naršyklę, tik Internet Explorer (IE)
Certifikatai CE,FCC,RoHS 

 

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos