DATAFIBER CAT.5E UTP 25P BLACK

DATAFIBER CAT.5E UTP 25P BLACK
DATAFIBER CAT.5E UTP 25P BLACK
DATAFIBER CAT.5E UTP 25P BLACK
Kodas 490619
Kabelis. CAT5e UTP 25 porų. Magistralinis, neekranuotas. Vidaus sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 24AWG. Juodas PVC.
  • Magistralinis kabelis lokaliems duomenų tinklams;
  • Neekranuotas. 25 suktos poros iš varinių viengyslių laidininkų;
  • Tinka grečiams iki 1000Mbit/s (Fast Ethernet, Gigabit Ethernet);
  • Rekomenduojamas Internet ir IPTV operatoriams ir jų klientams. Tinka PoE instaliacijoms;
  • Patogi šerdies konfigūracija ir spalvinis kodavimas;
  • PVC apvalkalas. Kabelis vidiniam naudojimui;
  • Spalva: juodas;
  • Pakuotė: 305m fanerinė ritė.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos