CWDM MUX 2F-8W 1310-1450 waves. LGX

CWDM MUX 2F-8W 1310-1450 waves. LGX
CWDM MUX 2F-8W 1310-1450 waves. LGX
CWDM MUX 2F-8W 1310-1450 waves. LGX
Kodas 504521
CWDM MUX/DeMUX 8 duplex links sprendimas. 8 bangos (1310-1450), 2-skaidulų linija.
Kaina su PVM

390.10 €

Kaina be PVM

322.40 €

  • CWDM MUX/DEMUX įrenginys (pasyvus multiplekseris);
  • Sprendimas perduoti 8 Tx + 8 Rx CWDM bangas (8 duplex links) per 2 skaidulų optinę liniją;
  • Kanalų diapazonas: 1310 - 1450nm;
  • Užsakomas atskirais vienetais. Pilnai sistemai sudaryti reikia 2 tokių įrenginių;
  • Nepriklauso nuo perdavimo protokolo ir duomenų greičio;
  • Pilnai pasyvi įranga;
  • Žemi nuostoliai;
  • Aukšta izoliacija tarp kanalų;
  • Korpuso variantai: 19" lentyna, LGX modulis, ABS dežutė.
  • Opcijos pagal atskirą užsakymą: Upgrade port, Monitor port
System name CWDM MUX 2F-8W 47,49,51,53,55,57,59,61
Fiber line Dual Fiber
Number of wavelengths each fiber 8
Waves 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450
Number of duplex links 8
Max. insert loss 2.6dB
Isolation of adjucent  channels > 30dB
Isolation of non-adjucent  channels > 40dB
Directivity > 50dB
Optical connector type LC/UPC duplex
Return loss > 50dB
Packing type LGX box
Operating temperature -5°C ~ +70°C
Storage temperature -40°C ~ +85°C

 

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos