CWDM MUX 1F-16W 1310-1610, ABS

CWDM MUX 1F-16W 1310-1610, ABS
Kodas 504535
CWDM MUX 1F-16W
CWDM waves: 1310 to 1610 20nm step. LC/UPC
COM port: SC/APC

Aprašymas

  • CWDM MUX (pasyvus multiplekseris);
  • Sprendimas apjungti 16 CWDM bangų (8 duplex links) į 1 skaidulų optinę liniją;
  • Tai tik sistemos dalis ! Demultiplekseris (DeMUX) arba OADM užsakomi atskirai !
  • Nepriklauso nuo perdavimo protokolo ir duomenų greičio;
  • Pilnai pasyvi įranga;
  • Žemi nuostoliai;
  • Aukšta izoliacija tarp kanalų;
  • Korpusas: ABS dežutė.

Opcijos (klausti vadybininko):

  • Korpuso variantai: 19" lentyna.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos