CAT6-UTP-0.5 Yellow

CAT6-UTP-0.5 Yellow
Kodas 191894
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Jungiamieji laidai. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Daugiagyslis laidininkas, 26AWG. Geltonas PVC, 0.5m.
Kodas Modelis Spalva
191885 CAT6/UTP 1,0m mėlynas
191886 CAT6/UTP 1,0m geltonas
191892 CAT6/UTP 0,5m pilkas
191893 CAT6/UTP 0,5m mėlynas
191894 CAT6/UTP 0,5m geltonas
191895 CAT6/UTP 1,0m pilkas
191896 CAT6/UTP 3,0m  pilkas
191897 CAT6/UTP 5,0m  pilkas
191898 CAT6/UTP 10,0m  pilkas
191899 CAT6/UTP 2,0m pilkas

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos