2941P

2941P
2941P
2941P
Kodas 231550
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Rozetė. Galinė. Koaksialinio kabelio įėjimas ir išėjimas. TV išėjimas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis S2941P
Kodas 231550
Jungties tipas IEC169-2 TV kištukas
Slopinimas IN-TV, dB

1-862 MHz

1.0
Ekranavimas, dB

40-450MHz

≥ 75

470-862MHz

≥ 65

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos