SM LC/UPC laidai

Optiniai laidai su LC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex

SFO-S-S-LC/LC-1 502230
SFO-S-S-LC/LC-1
LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex.1m
SFO-S-D-LC/LC-1 502231
SFO-S-D-LC/LC-1
LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex. 1m
SFO-S-D-LC/LC-5 502232
SFO-S-D-LC/LC-5
LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex. 5m
SFO-S-S-LC/LC-2 502251
SFO-S-S-LC/LC-2
LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex. 2m
SFO-S-D-LC/LC-2 502253
SFO-S-D-LC/LC-2
LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex. 2m
SFO-S-D-LC/LC-3 502257
SFO-S-D-LC/LC-3
LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex. 3m
SFO-S-S-LC/LC-3 502263
SFO-S-S-LC/LC-3
LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex. 3m
SFO-S-S-LC/LC-5 502264
SFO-S-S-LC/LC-5
LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex. 5m
SFO-S-S-LC/LC-10 502265
SFO-S-S-LC/LC-10
LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex. 10m

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos