SM FC/UPC laidai

Optiniai laidai su SC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex

SFO-S-S-FC/FC-1 502050
SFO-S-S-FC/FC-1
SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m
Kaina su PVM: 11.13 €
Kaina be PVM: 9.20 €
SFO-S-S-FC/FC-2 502060
SFO-S-S-FC/FC-2
SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m
Kaina su PVM: 11.62 €
Kaina be PVM: 9.60 €
SFO-S-S-FC/FC-5 502062
SFO-S-S-FC/FC-5
SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m
SFO-S-S-FC/FC-3 502070
SFO-S-S-FC/FC-3
SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

D-Link remontas

D-Link remontas

Kompanija Elpa ir partneriai atlieka garantinį ir pogarantinį abonentinės D-Link įrangos remontą. 

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos