MM laidai

SFO-M-D-LC/LC-2 OM4 502091
SFO-M-D-LC/LC-2 OM4
LC-LC, MM OM4, duplex, 2m
SFO-M-D-LC/LC-5 OM4 502092
SFO-M-D-LC/LC-5 OM4
LC-LC, MM OM4, duplex, 5m
SFO-M-D-LC/LC-10 OM4 502093
SFO-M-D-LC/LC-10 OM4
LC-LC, MM OM4, duplex, 10m
SFO-M-D-SC/SC-0.5 OM2 502170
SFO-M-D-SC/SC-0.5 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 0.5m
Kaina su PVM: 5.32 €
Kaina be PVM: 4.40 €
SFO-M-D-SC/SC-15 OM2 502171
SFO-M-D-SC/SC-15 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 15m
Kaina su PVM: 18.51 €
Kaina be PVM: 15.30 €
SFO-M-D-SC/SC-1 OM2 502172
SFO-M-D-SC/SC-1 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 1m
SFO-M-D-SC/SC-5 OM2 502173
SFO-M-D-SC/SC-5 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 5m
SFO-M-D-SC/SC-10 OM2 502174
SFO-M-D-SC/SC-10 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 10m
SFO-M-D-SC/SC-20 OM2 502175
SFO-M-D-SC/SC-20 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 20m
SFO-M-D-SC/SC-30 OM2 502176
SFO-M-D-SC/SC-30 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 30m
SFO-M-D-SC/SC-50 OM2 502177
SFO-M-D-SC/SC-50 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 50m
SFO-M-D-SC/SC-2 OM2 502178
SFO-M-D-SC/SC-2 OM2
SC-SC, MM OM2, duplex, 2m
SFO-M-D-SC/SC-10 OM2 LSZH 502181
SFO-M-D-SC/SC-10 OM2 LSZH
SC-SC, MM OM2, duplex, 10m, LSZH
SFO-M-D-SC/SC-7 OM2 LSZH 502182
SFO-M-D-SC/SC-7 OM2 LSZH
SC-SC, MM OM2, duplex, 7m, LSZH
No image 502274
SFO-M-D-LC/LC-20 OM2
LC-LC, MM OM2, duplex, 20m

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

19T2M1

19" 12V / 240V HD+ 900p LED Digital DVB-T/T2 (Free to air) TV USB PVR & Media Player Ideal for Home, MotorHome, Boat Caravan, Camping, Truck

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos