Lauko optiniai laidai

Optiniai laidai lauko sąlygoms.

SBOK-2OM3-20 502352
SBOK-2OM3-20
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 20m
SBOK-2OM3-30 502353
SBOK-2OM3-30
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 30m
SBOK-2OM3-40 502354
SBOK-2OM3-40
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 40m
SBOK-2OM3-50 502355
SBOK-2OM3-50
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 50m
SBOK-2OM3-60 502356
SBOK-2OM3-60
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 60m
SBOK-2OM3-70 502357
SBOK-2OM3-70
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 70m
SBOK-2OM3-80 502358
SBOK-2OM3-80
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 80m
SBOK-2OM3-90 502359
SBOK-2OM3-90
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 90m
SBOK-2OM3-100 502360
SBOK-2OM3-100
LC-LC, OM3, duplex. dvig apvalk. 100m

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos