Abonentų pajungimo kabeliai

Abonentų pajungimo kabeliai su jungtimis.

SFTTH-D-1SM-15 SC/APC 491300
SFTTH-D-1SM-15 SC/APC
Abonentinis kabelis. 1 skaidula. Lankstus. SC/APC jungtis, 15m.
Kaina su PVM: 4.36 €
Kaina be PVM: 3.60 €
SFTTH-D-1SM-25 SC/APC 491301
SFTTH-D-1SM-25 SC/APC
Abonentinis kabelis. 1 skaidula. Lankstus. SC/APC jungtis, 25m.
Kaina su PVM: 5.20 €
Kaina be PVM: 4.30 €
SFTTH-D-1SM-35 SC/APC 491302
SFTTH-D-1SM-35 SC/APC
Abonentinis kabelis. 1 skaidula. Lankstus. SC/APC jungtis, 35m.
Kaina su PVM: 6.66 €
Kaina be PVM: 5.50 €
SFTTH-D-1SM-25 SC/UPC 491321
SFTTH-D-1SM-25 SC/UPC
Abonentinis kabelis. 1 skaidula. Lankstus. SC/UPC jungtis, 25m.
Kaina su PVM: 5.69 €
Kaina be PVM: 4.70 €
SFTTH-D-1SM-35 SC/UPC 491323
SFTTH-D-1SM-35 SC/UPC
Abonentinis kabelis. 1 skaidula. Lankstus. SC/UPC jungtis, 35m.
Kaina su PVM: 7.02 €
Kaina be PVM: 5.80 €
SFTTH-D-1SM-50 SC/UPC 491324
SFTTH-D-1SM-50 SC/UPC
Abonentinis kabelis. 1 skaidula. Lankstus. 2 x SC/UPC jungtys, 50m.
No image 502460
SFO-S-S-SC-ARM-30
Šarvuotas FTTH kabelis (pigtailas). 1 skaidula. SC/UPC jungtis viename gale, 30m.
No image 502465
SFO-S-S-SCA-ARM-30
Šarvuotas FTTH kabelis (pigtailas). 1 skaidula. SC/APC jungtis viename gale, 30m.
SFO-S-S-SC-ARM-20 502470
SFO-S-S-SC-ARM-20
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/UPC-SC/UPC, 20m.
SFO-S-S-SC-ARM-30 502471
SFO-S-S-SC-ARM-30
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/UPC-SC/UPC, 30m.
SFO-S-S-SC-ARM-40 502472
SFO-S-S-SC-ARM-40
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/UPC-SC/UPC, 40m
SFO-S-S-SC-ARM-50 502473
SFO-S-S-SC-ARM-50
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/UPC-SC/UPC, 50m.
SFO-S-S-SC-ARM-100 502474
SFO-S-S-SC-ARM-100
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/UPC-SC/UPC, 100m
SFO-S-S-SCA-ARM-20 502480
SFO-S-S-SCA-ARM-20
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/APC-SC/APC, 20m.
SFO-S-S-SCA-ARM-30 502481
SFO-S-S-SCA-ARM-30
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/APC-SC/APC, 30m.
SFO-S-S-SCA-ARM-40 502482
SFO-S-S-SCA-ARM-40
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/APC-SC/APC, 40m.
SFO-S-S-SCA-ARM-50 502483
SFO-S-S-SCA-ARM-50
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/APC-SC/APC, 50m
SFO-S-S-SCA-ARM-100 502484
SFO-S-S-SCA-ARM-100
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/APC-SC/APC, 100m

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

D-Link remontas

D-Link remontas

Kompanija Elpa ir partneriai atlieka garantinį ir pogarantinį abonentinės D-Link įrangos remontą. 

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos