Optiniai laidai ir sujungimai

Optiniai laidai

SM SC/UPC laidai
SM SC/UPC laidai
SM SC/UPC laidai
Optiniai laidai su SC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex
SM SC/APC laidai
SM SC/APC laidai
SM SC/APC laidai
Optiniai laidai su SC/APC kištukais. Simplex ir Duplex
SM LC/UPC laidai
SM LC/UPC laidai
SM LC/UPC laidai
Optiniai laidai su LC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex
SM FC/UPC laidai
SM FC/UPC laidai
SM FC/UPC laidai
Optiniai laidai su SC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex
SM FC/APC laidai
SM FC/APC laidai
SM FC/APC laidai
Optiniai laidai su FC/APC kištukais. Simplex ir Duplex
SM Mišrus laidai
SM Mišrus laidai
SM Mišrus laidai
Optiniai laidai su skirtingo tipo kištukais atskiruose galuose. Simplex ir Duplex
Lauko optiniai laidai
Lauko optiniai laidai
Lauko optiniai laidai
Optiniai laidai lauko sąlygoms.
MPO optiniai kabeliai
MPO optiniai kabeliai
MPO optiniai kabeliai
Multi Fiber optiniai kabeliai su MPO jungtimis

Akcijos

25 %

SPECTRANET SMC-D-12SM Round

Kabelis. Optinis. Vidaus sąlygom, vertikaliai instaliacijai. 12 skaidulų, Single Mode G657A2. 'Tight buffer'. Dramblio kaulo spalvos LSZH apvalkalas.

Visos akcijos

Naujienos

FRP Duct rodder -4.5/50

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø4.5mm, 50m

Visos naujienos