Optiniai laidai ir sujungimai

Optiniai laidai (patch cords, pigtails) ir sujungimai (adapteriai, mechaniniai sujugimai)


Optiniai adapteriai
Optiniai adapteriai
Optiniai sujungimai: Single Mode ir Multi Mode, Simplex ir Duplex, PC, UPC ir APC ...

Mechaninės jungtys
Mechaninės jungtys
Optiniai greito surinkimo kištukai ir sujungimai.

Optiniai atteniuatoriai
Optiniai atteniuatoriai
Optiniai atteniuatoriai

SM SC/UPC laidai
SM SC/UPC laidai
Optiniai laidai su SC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex

SM SC/APC laidai
SM SC/APC laidai
Optiniai laidai su SC/APC kištukais. Simplex ir Duplex

SM LC/UPC laidai
SM LC/UPC laidai
Optiniai laidai su LC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex

SM FC/UPC laidai
SM FC/UPC laidai
Optiniai laidai su SC/UPC kištukais. Simplex ir Duplex

SM FC/APC laidai
SM FC/APC laidai
Optiniai laidai su FC/APC kištukais. Simplex ir Duplex

SM Mišrus laidai
SM Mišrus laidai
Optiniai laidai su skirtingo tipo kištukais atskiruose galuose. Simplex ir Duplex

Pigtailai
Pigtailai
Optiniai laidai su jungtimi tik ant vieno galo.

Lauko optiniai laidai
Lauko optiniai laidai
Optiniai laidai lauko sąlygoms.

Akcijos

23 %

EasySplicer

Rankinis opt. skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

Visos akcijos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.