Maršrutizatoriai, WiFi 4

Buitiniai maršrutizatoriai su integruotu WLAN prieigos tašku. WiFI standartas 802.11n (WiFi 4 karta).

NETIS WF2411 510500
NETIS WF2411
Fast Ethernet, WLAN N150, 5dBi antena
NETIS WF2419 510501
NETIS WF2419
Fast Ethernet, WLAN N300, 2x5dBi antenos
NETIS WF2409 510505
NETIS WF2409
WAN+4xLAN maršrutizatorius, WLAN: 802.11b/g/n, 300MBit, 3x5dBi antenos
NETIS WF2419E 510510
NETIS WF2419E
Fast Ethernet, WLAN N300, 2x5dBi antenos
NETIS WF2411E 510525
NETIS WF2411E
WAN+4xLAN maršrutizatorius, WLAN: 802.11b/g/n, 150MBit, 5dBi antena
NETIS W2 510532
NETIS W2
Fast Ethernet, WLAN N300, 2x5dBi antenos, compaktinis

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos