Orinių kabelių tvritinimo elementai

PA-1700 AL 450200
PA-1700 AL
Pleištinis užspaudėjas apvaliems ADSS kabeliams. 8-14mm, iki 15kN
CS1500 450202
CS1500
Kronšteinas oriniams kabeliams.
F 207 (20x0.7mm, 50m) 450207
F 207 (20x0.7mm, 50m)
Montažinė plieno juosta, 20mm plotis. 50m
A200 450208
A200
Savaržinis tvirtinimas 20mm juostai

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos