Orinių kabelių tvritinimo elementai

PA-1700 AL 450200
PA-1700 AL
Pleištinis užspaudėjas apvaliems ADSS kabeliams. 8-14mm, iki 15kN
CS1500 450202
CS1500
Kronšteinas oriniams kabeliams.
F 207 (20x0.7mm, 50m) 450207
F 207 (20x0.7mm, 50m)
Montažinė plieno juosta, 20mm plotis. 50m
A200 450208
A200
Savaržinis tvirtinimas 20mm juostai

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos