Direct Attach (DAC) laidai

Direct Attach Cables - variniai tvinaksialiniai kabeliai įrangos pajungimui trumpais atstumais iki 10m. Modifikacijos: SFP+ / SFP+ (10G), QSFP+/ QSFP+ (40G), QSFP+ / 4xSFP+ (40G), SFP / XFP (10G), XFP / XFP (10G), QSFP28 (100G) ir kt.

Produktų nėra...

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos