Active Optical (AOC) laidai

Active Optical Cables - optiniai kabeliai su transiveriais galuose skirti įrangos pajungimui ilgiais atstumais: dešimtys ir šimtai metrų. Modifikacijos: SFP+ / SFP+ (10G), QSFP+/ QSFP+ (40G), QSFP+ / 4xSFP+ (40G), SFP / XFP (10G), XFP / XFP (10G), QSFP28 (100G) ir kt.

510141
QSFP28-100G-10LR4
QSFP28, 100G, SM, 10km, duplex LC
510145
QSFP28-100G-AOC-1
QSFP28 to QSFP28 cable. 40G. 1m
512250
QSFP+-40G-AOC-7
QSFP+-40G-DAC-7, QSFP+ 40G, Optical. 7m.
512251
QSFP+-40G-AOC-10
QSFP+-40G-AOC-10, QSFP+ 40G, Optical. 10m
512253
QSFP+-40G-AOC-30
QSFP+-40G-AOC-30, QSFP+ 40G, Optical. 30m
512280
QSFP+-40to4x10G-AOC-1
QSFP+-40to4x10G-AOC-1. QSFP+ Fan Out AOC cable, 1m

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

FRP Duct rodder -9/150

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø9mm, 150m

Visos naujienos