10Gbps XFP moduliai ir laidai

XFP (10Gigabit Small Form-factor Pluggable) transiveriai 10Gbps linijoms Duplex ir WDM (BiDi). Atstumai nuo 2 iki 100km. Su DDM diagnostika.

XFP-10G-20LR 510150
XFP-10G-20LR
XFP, 10G, SM, 20km, LC duplex
XFP-WDM-10G-20 LC 510151
XFP-WDM-10G-20 LC
XFP. WDM. LC. 10G. 20km. Komplektas: 1270nm/1330nm.
XFP-10G-SR 510153
XFP-10G-SR
XFP, 10G, MM, 150m, LC duplex
XFP-WDM-10G-20B LC 510154
XFP-WDM-10G-20B LC
XFP. WDM. LC. 10G. 20km. Tx=1330nm.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos