10Gbps XFP moduliai

XFP (10Gigabit Small Form-factor Pluggable) transiveriai 10Gbps linijoms Duplex ir WDM (BiDi). Atstumai nuo 2 iki 100km. Su DDM diagnostika.

XFP-10G-20LR 510150
XFP-10G-20LR
XFP, 10G, SM, 20km, LC duplex
XFP-WDM-10G-20 LC 510151
XFP-WDM-10G-20 LC
XFP. WDM. LC. 10G. 20km. Komplektas: 1270nm/1330nm.
XFP-10G-SR 510153
XFP-10G-SR
XFP, 10G, MM, 150m, LC duplex
XFP-WDM-10G-20B LC 510154
XFP-WDM-10G-20B LC
XFP. WDM. LC. 10G. 20km. Tx=1330nm.
XFP-WDM-10G-10A LC 510156
XFP-WDM-10G-10A LC
XFP. WDM. LC. 10G. 10km. Tx=1270nm.
XFP-WDM-10G-10B LC 510157
XFP-WDM-10G-10B LC
XFP. WDM. LC. 10G. 10km. Tx=1330nm.

Naujienos

D-Link remontas

D-Link remontas

Kompanija Elpa ir partneriai atlieka garantinį ir pogarantinį abonentinės D-Link įrangos remontą. 

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos