10Gbps XFP moduliai ir laidai

XFP (10Gigabit Small Form-factor Pluggable) transiveriai 10Gbps linijoms Duplex ir WDM (BiDi). Atstumai nuo 2 iki 100km. Su DDM diagnostika.

510150
XFP-10G-20LR
XFP, 10G, SM, 20km, LC duplex
510151
XFP-WDM-10G-20 LC
XFP. WDM. LC. 10G. 20km. Komplektas: 1270nm/1330nm.
510153
XFP-10G-SR
XFP, 10G, MM, 150m, LC duplex
510154
XFP-WDM-10G-20B LC
XFP. WDM. LC. 10G. 20km. Tx=1330nm.

Akcijos

23 %

EasySplicer

Rankinis opt. skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

Visos akcijos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.