Priešstiprintuviai

Didelio jautrumo kompaktiniai stiprintuvai. Jungiami tiesiai prie TV antenos išėjimo arba kabelio (fiderio) linijoje.

S918FF 520014
S918FF
DVB-T inline stiprintuvas. 40-862MHz. 14-18dB.
LNA-430 FF 520017
LNA-430 FF
DVB-T inline stiprintuvas. 40-862MHz. 26-30dB.
LNA-414 FM 520018
LNA-414 FM
DVB-T inline stiprintuvas. 40-862MHz. 14-16dB.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos