Priešstiprintuviai

Didelio jautrumo kompaktiniai stiprintuvai. Jungiami tiesiai prie TV antenos išėjimo arba kabelio (fiderio) linijoje.

S918FF 520014
S918FF
DVB-T inline stiprintuvas. 40-862MHz. 14-18dB.
LNA-430 FF 520017
LNA-430 FF
DVB-T inline stiprintuvas. 40-862MHz. 26-30dB.
LNA-414 FM 520018
LNA-414 FM
DVB-T inline stiprintuvas. 40-862MHz. 14-16dB.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos