Apie Elpa

UAB "ELPA IR PARTNERIAI" įsteigta 1995 metų pabaigoje. Bendrovės centrinis biuras yra Klaipėdoje. Įmonė turi padalinius Vilniuje ir Kaune, partnerį Šiauliuose  - MB "Matvika", o taip pat prekybos partnerį SIA "Elpa Latvia" Rygoje ( Latvija ).

UAB "ELPA IR PARTNERIAI" dirba televizijos ir interneto duomenų siuntimo, priėmimo, paskirstymo sistemų srityje, t.y. įvairių televizijos sistemų ir plačiajuosčių interneto duomenų perdavimo tinklų projektavimas, projektų rengimas, įrangos parinkimas ir tiekimas, garantinis ir pogarantinis remontas.

Nuo 2000 metų, plečiant įmonės veiklą, buvo pasirinkta pagrindinė įmonės veiklos kryptis, taip vadinamų "silpnų srovių" kabelių ir jungčių projektavimas, gamyba ir realizacija. Bendradarbiaujant su amerikiečių specialistais, buvo sukurta profesionalių kabelių ir jungčių serija "Spectra". Didžiausią gaminamos ir parduodamos produkcijos dalį sudaro įvairūs optiniai ir kompiuterinių tinklų kabeliai, skirti vidaus ir lauko instaliacijai.

Nuo 2005 metų įmonė pradėjo tiekti optinių tinklų įrangą, t.y. įvairūs optiniai kabeliai, pasyvinė optinė įranga ( optiniai dalikliai ir jungtys, optinės movos ir t.t. ), aktyvinė optinė įranga skirta hibridiniams televizijos tinklams ( optiniai siųstuvai, stiprintuvai, imtuvai ). Kabelių gamybai naudojamos kokybiškos, žinomų gamintojų kaip "Corning", "Sumitomo" ir kt., optinės skaidulos.

Pastaruoju metu įmonė didelį dėmesį skiria skaitmeninės televizijos signalo suformavimo, perdavimo ir priėmimo įrangos gamybai bei prekybai, t.y. bazinių stočių elementai, abonementiniai imtuvai, CAM moduliai, skirti skaitmeninės TV signalų priėmimui ir dekodavimui. Taip pat kompanija siūlo naujausius E-PON, G-PON sprendimus.

2017 metų pabaigoje UAB "ELPA IR PARTNERIAI" pradėjo bendradarbiauti su įmone "SMARTIVUS" kartu pasiūlydama pilną išmaniosios skaitmeninės televizijos ( IP-TV ) sprendimą įvairiems operatoriams.

Naujausia įmonės veikos sritis - garantinės ir pogarantinės telekomunikacinės įrangos atnaujinimas. Tai nauja paslauga, leidžianti mūsų klientams sutaupyti lėšas skirtas telekomunikacinei įrangai įsigyti, pratęsti įrangos eksploatacijos laiką.

Didžioji įmonės tiekiamos produkcijos dalis turi tarptautinius sertifikatus ir atitinka visus šiuolaikinių komunikacijos tinklų įrangos kokybės reikalavimus. Projektuojant bei gaminant telekomunikacinius produktus, svarbus vaidmuo buvo skiriamas telekomunikacijų srityje dirbančių įmonių bei specialistų nuomonei.

Savo reputaciją stengiamės pelnyti ne produkto pigumu, o teikiamos įrangos bei diegiamų sistemų patikimumu. Dėl to savo klientams siūlome produktą, atitinkantį aukščiausios kokybės reikalavimus.

Mūsų įmonėje dirba savo srities žinovai - profesionalai. Visi darbuotojai yra gerbiami ir vertinami. Jiems suteikiama galimybė nuolat tobulėti bei kelti kvalifikaciją.

Naujienos

Prekiaujame Teltonika įranga

Prekiaujame Teltonika įranga

Teltonika – lietuviška IT prekių gamintoja. Gamina interneto, transporto valdymo sprendimus ir tinklo įrangą.

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos