Apie Elpa

UAB "ELPA IR PARTNERIAI" įsteigta 1995 metų pabaigoje. Bendrovės centrinis biuras yra Klaipėdoje. Įmonė turi padalinius Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, o taip pat ir prekybos partnerį SIA „Elpa Latvia“ Rygoje (Latvija).

UAB "ELPA IR PARTNERIAI" dirba televizijos ir duomenų priėmimo, paskirstymo sistemų srityje, t.y. įvairių šiuolaikinių televizijos sistemų ir duomenų perdavimo tinklų projektavimas, įrangos parinkimas ir tiekimas.

Nuo 2000 metų, plečiant įmonės veiklą, buvo pasirinkta pagrindinė įmonės veiklos kryptis, taip vadinamų "silpnų srovių" kabelių ir jungčių projektavimas, gamyba ir realizacija. Bendradarbiaujant su amerikiečių specialistais, buvo sukurta profesionalių kabelių ir jungčių serija "Spectra".

Didžiausią gaminamos ir parduodamos produkcijos dalį sudaro įvairūs optiniai ir kooksialiniai kabeliai, skirti vidaus ir lauko instaliacijai, taip pat kabeliai, skirti apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemoms, įvairios jungtys ir komutacinė įranga.

Nuo 2005 m. įmonė pradėjo tiekti optinių tinklų įrangą, t.y. įvairūs optiniai kabeliai, pasyvinė optinė įranga (optiniai dalikliai ir jungtys), aktyvinė optinė įranga skirta hibridiniams televizijos tinklams (optiniai siųstuvai, stiprintuvai, imtuvai). Kabelių gamybai naudojamos kokybiškos, žinomų gamintojų kaip „Corning“, „Sumitomo“ ir kt., optinės skaidulos.

Pastaruoju metu įmonė didelį dėmesį skiria skaitmeninės televizijos signalo suformavimo, perdavimo ir priėmimo įrangos gamybai bei prekybai, t.y. bazinių stočių elementai, abonementiniai imtuvai, skirti skaitmeninės TV signalų priėmimui.

Didžioji įmonės tiekiamos produkcijos dalis turi tarptautinius sertifikatus ir atitinka visus šiuolaikinių komunikacijos tinklų kokybės reikalavimus. Projektuojant bei gaminant "Spectra" kabelius ir jungtis, svarbus vaidmuo buvo skiriamas telekomunikacijų srityje dirbančių įmonių bei specialistų nuomonei.

Savo reputaciją stengiamės pelnyti ne produkto pigumu, o teikiamos įrangos bei diegiamų sistemų patikimumu. Dėl to savo klientams siūlome produktą, atitinkantį aukščiausius kokybės reikalavimus.

UAB „Elpa ir partneriai“ dirba virš 30 darbuotojų. Mūsų įmonėje dirba savo srities žinovai - profesionalai. Visi darbuotojai yra gerbiami ir vertinami. Jiems suteikiama galimybė nuolat tobulėti bei kelti kvalifikaciją.

Bet mes ne tik dirbame – mes mokame ir linksmintis bei ilsėtis! Įmonėje yra švenčiami darbuotojų gimtadieniai bei asmeninės šventės. Jau tapo tradicija, kad kiekvienų metų vasarą organizuojamos teminės išvykos, kuriose darbuotojai dalyvauja su savo šeimos nariais – tuo metu „Elpos šeima“ padidėja net iki 80 žmonių! Taip pat kiekvienais metais prieš Kalėdas, organizuojami šventiniai vakarai, apibendrinant metų rezultatus, pažymint geriausius darbuotojus.

Mums patinka turiningai ir aktyviai ilsėtis draugiškame kolektyve. Pailsėję mes dirbame našiau!

Akcijos

23 %

EasySplicer

Rankinis opt. skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

Visos akcijos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.